Kiciputek: Rag&Bones - przedsprzedaż!

środa, 4 czerwca 2014

Rag&Bones - przedsprzedaż!

"Rag & Bones" to komiks mój (rysunki) i Dominika Szcześniaka (scenariusz). Jego premiera odbędzie się podczas lipcowego festiwalu komiksowego w Luxemburgu. 28-stronicowy, czarno-biały zeszyt, zostanie opublikowany pod banderą wydawnictwa timof i cisi wspólnicy w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. 


Aby zamówić komiks, należy wysłać mejla na adres ragandbonescomic@gmail.com i postępować zgodnie z instrukcją zawartą w odpowiedzi. Cena egzemplarza komiksu (z wliczoną opłatą za przesyłkę) to 14 zł.

Rag i Bones, ciągnąc swój wózek z rupieciami przemierzają postapokaliptyczny świat handlując wszystkim, co tylko uda im się znaleźć. W rzeczywistości, w której nikt nie pamięta pierwotnego przeznaczenia przedmiotów i urządzeń, kręcą swój własny, skromny biznes. Raz na wozie, raz pod wozem.


Poniżej pięć pierwszych plansz komiksu:

21 komentarzy:

 1. To jest spoko. i pomysł na oś fabuły przedni.

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy komiks będzie w kolorze czy czarno-biały?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie wyglądał tak, jak załączone pierwsze pięć plansz ;)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Wrzuciłam wersję planszy przed korektą... Już poprawione!

   Usuń
 4. Co ma być w treści maila? Zrozumiałam, żeby wysłać maila i dostanę jakąś automatyczną odpowiedź z instrukcją, ale wysłałam pustego i nie zadziałało ;P Napisać po prostu, że chcę zamówić komiks?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pusty mail też działa, czasami po prostu trochę potrwa, zanim odpiszemy :) Ale staramy się to robić sprawnie i regularnie!

   Usuń
  2. Ha! Sprawdziłam, wiadomośc była w spamie. Czyli jednak lepiej wpisać cokolwiek, chociaż konkretna treść nie ma żadnego znaczenia.

   Usuń
 5. To będzie pierwszy komiks, jaki kiedykolwiek kupiłam. For real ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jak mi się miło zrobiło :) wow

   Usuń
 6. w kresce i w anatomii zauważalny niezaprzeczalny progres:)
  (porównując ze starszymi rysunkami)

  pozdrawiam
  dziewczyna z gminu

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę sprzedania wszystkich egzemplarzy! : D Dobrze wygląda : )

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy będą cycki?

  OdpowiedzUsuń
 9. Po jakim czasie mniej wiecej uzyska sie komiks po zamowieniu? A raczej po jakim czasie wysyłasz .Ważne bo chcialabym wykorzystac jako prezencik c:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłkę rozpoczynamy na początku lipca - to, ile nam się z tym zejdzie, zależy od ilości zamówień, ale na sto procent wszystkie będą wysłane przed 19 lipca, kiedy to jadę z Rag&Bones na festiwal do Luksemburga ;)

   Usuń
 10. Czy wciąż można zamawiać?
  Czy jest możliwość płatności przy odbiorze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamawiać można jeszcze do wtorku. Komiksy wysyłamy pocztą, a pieniądze z przedsprzedaży przeznaczamy w całości na druk komiksu, więc konieczna jest wcześniejsza wpłata.

   Usuń